Menu Close

Anammast

Anamma sai alguse umbes 20 aastat tagasi. Paljud inimesed eelistavad taimset päritolu toitu, meie missioon on seda neile ka võimaldada. Anamma on Põhjamaade suurim vegan lihaalternatiivide tootja. Kõik Anamma tooted on 100% taimsed, see tähendab, et nende valmistamisel ei ole kasutatud loomseid tooraineid. Taimsetoidu tootmise mõju keskkonnale on palju madalam kui liha- ja piimatoodete puhul.

JÄTKUSUUTLIKKUS

Toidud ja joogid moodustavad hinnanguliselt 25% globaalsest kliimamõjust. Meie jaoks on jätkusuutlikkusel oluline roll ning panustame igapäevaselt selle nimel.

Mõned näited:

• Me pidevalt töötame selle nimel, et vähendada meie toodete pakendite mõju keskkonnale. Meie uued pakendid on kliimasõbralikud, sest need on valmistatud taastuvast suhkruroost.

• Suur osa energiast, mida kasutame toodete valmistamisel tuleneb elektrist. Et vähendada meie jalajälge, kasutame 100% taastuvat energiat – hüdroenergiat.

• Enamus meie tooteid on valmistatud sojavalgust, mida saadakse Euroopas ja USA-s kasvatatud sojaubadest. Meie jaoks on oluline, et ükski taim ei oleks kasvatatud vihmametsade arvelt ja loomulikult on meie sojavalk GMO vaba. Tagame selle läbi tihedate kontrollide.

• Kogu meie soja on sertifitseeritud, mis tagab selle, et iga saak vastab erinevatele keskkonnanõuetele.